Łączniki z foli miedzianej - Plecionki miedziane // copper connectors

łączniki z foli miedzianej

PK – Zgrzewane łączniki elastyczne

Łączniki te mają równomierny przekrój poprzeczny na całej jego długości i dzięki jego doskonałej homogenicznej strukturze molekularnej są doskonałymi przewodnikami elektrycznymi.

Szczegóły

Nitowane łączniki elastyczne do spawarek

Łączniki te stosujemy w aplikacjach, gdzie występuje ruch w dwóch kierunkach, wymagana jest wysoka obciążalność prądowa oraz gdzie występują podwyższone temperatury np. w urządzeniach spawalniczych i zgrzewadłach.

Szczegóły

Elastyczne łączniki z folii miedzianej

Łączniki z folii miedzianej dzięki swej homogenicznej strukturze molekularnej charakteryzują się świetnym przewodnictwem elektrycznym. Połączenia miedziane znajdują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Akcesoria te często stosowane są m.in. w motoryzacji. Jedną z istotnych cech, które je charakteryzują, jest ich równomierny przekrój. Dostępna w naszej ofercie elastyczna taśma miedziana wyprodukowana została z folii miedzianych Cu-HCP o grubości 0,10 –0,30 mm metodą nakładania na siebie kolejnych warstw produktu i zgrzewania ich końców bez zastosowania dodatkowych spoiw. Uzyskanie określonych parametrów technicznych połączeń elastycznych z plecionki miedzianej możliwe jest poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz zachowanie odpowiednich standardów produkcji z uwzględnieniem odpowiedniego ciśnienia i temperatury.

Nitowane, miedziane łączniki elastyczne

Oferujemy również nitowane łączniki elastyczne wytwarzane z folii miedzianej Cu-ETP o grubości 0,10 – 0,20 mm. Połączenia miedziane (styki) są nitowane oraz dodatkowo wzmacniane blachą miedzianą. Dzięki temu charakteryzują się one dużą odpornością na obciążalność prądową. Elastyczne łączniki z folii miedzianej z nitowanymi terminalami zostały stworzone z myślą o wysokich temperaturach. Pozwala to na wykorzystanie ich m. in. w konstrukcjach spawarek czy zgrzewadeł. Elastyczne łączniki miedziane dostępne są w najróżniejszych wariantach. Każdy może dobrać parametry do konkretnego zapotrzebowania.

Chętnie podejmujemy się również dostaw plecionek, wykonanych w niewielkich ilościach wg Pastwa rysunków i specyficznych wymagań.

Scroll to Top