Elastyczne Łączniki wysokoprądowe - Łączniki wysokoprądowe
HSKK​
ELASTYCZNE Łączniki wysokoprądowe w izolacji otworowanej
ELASTYCZNE Łączniki wysokoprądowe - zastosowanie

Elastyczne łączniki wysokoprądowe znajdują zastosowanie w aplikacjach wysokoprądowych, między innymi w spawarkach i zgrzewadłach.

ELASTYCZNE Łączniki wysokoprądowe - Konstrukcja

Elastyczne łączniki wysokoprądowe są produkowane z wysoko elastycznych skręcanych przewodów miedzianych, które są plecione z wyżarzanego drutu miedzianego Cu-ETPo średnicy 0,1 mm. Natomiast obszary stykowe wykonuje się z bezszwowej rury miedzianej Cu-ETP. Zarówno plecionka jak i elementy stykowe mogą być wykonane bez pokrycia jak również w wersji cynowanej. W odróżnieniu do łączników HSK, elastyczne łączniki miedziane HSKK posiadają specjalny rodzaj gumowej, otworowanej izolacji. Miedziane  łączniki elastyczne HSKK  mogą być również wykonane wg próbki lub rysunku/projektu zamawiającego.

Elastyczne łączniki wysokoprądowe - rysnek wymiarowy
Materiał
Materiał: wyżarzany drut miedziany Cu-ETP o średnicy 0,1 mm, bez pokrycia lub cynowany. Izolacja gumowa, otworowana. Powierzchnie stykowe: Prasowane z rury miedzianej Cu-ETP, bez pokrycia lub cynowana
forma dostawy

Forma dostawy: gotowe do użycia łączniki

Karta Produktu

Dostarczamy produkty skatalogowane, które można obejrzeć i dobrać z naszych broszur.

Kontakt

ul. Jana Matejki 6,
66-100 Brzezie k. Sulechów

parametry techniczne

HSKK0600450       
H– przewód miedziany            
 S– oznaczenie podstawowe         
  K– oznaczenie podstawowe        
   K– gumowa izolacja otworowana     
    0600 – przekrój poprzeczny 600mm2 
         450– odległość od otworu do otworu
*Zarówno przewód jaki i terminale mogą być cynowane lub bez pokrycia

parametry techniczne

Nr Produktu
Przekrój [mm2]
Wym.W [mm]
Wym.L1 [mm]
Wym.L [mm]
Wym.t [mm]
HSKK – 0200
200
32
40
wg zamówienia klienta
12
HSKK – 0250
250
32
40
13
HSKK – 0300
300
32
40
15
HSKK – 0400
400
32
40
20,5
HSKK – 0500
500
32
40
23
HSKK – 0600
600
38
40
25
HSKK – 0750
750
38
40
32
HSKK – 0850
850
38
40
37

Elastyczne łączniki wysokoprądowe

Część elastyczna łącznika prądowego oraz elementy stykowe powstają odpowiednio z wyżarzanego drutu i prasowanej rury miedzianej Cu-ETP. Plecionka miedziana okrągła oraz inne komponenty mogą zostać ocynowane. Istnieje również możliwość wykonania ich bez pokrycia. Dodatkowo elastyczne łączniki prądowe posiadają gumową izolację z otworami. Produkt może zostać wykonany zgodnie z katalogiem lub wg indywidualnych wytycznych. Na życzenie klienta elastyczne łączniki prądowe tworzone są według indywidualnych projektów. Dzięki temu każdy będzie zadowolony z otrzymanego produktu wysokiej jakości. Korzystając z usług naszej firmy wyposażenie się w wysokiej jakości elastyczne łączniki prądowe nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Plecionka miedziana okrągła do spawarek i zgrzewadeł

Miedziane łączniki wysokoprądowe stosowane są przede wszystkim w takich urządzeniach jak zgrzewadła czy spawarki. Wysokoprądowe, elastyczne łączniki miedziane dostępne są w wielu wariantach o różnych parametrach obciążalności prądowych. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie produktu do konkretnego urządzenia. W przypadku zamówienia indywidualnego na wysokoprądowy, elastyczny łącznik miedziany konieczna będzie wiadomość z oczekiwanymi wymiarami produktu. W treści warto zawrzeć również informacje dotyczące innych parametrów technicznych jak wymagana obciążalność prądowa lub rodzaj pokrycia. Każdy elastyczny łącznik miedziany tego typu, który trafia do wysyłki jest produktem gotowym do natychmiastowego użycia. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem firmy.

Scroll to Top