Plecionki miedziane okrągłe- Plecionka miedziana okrągła
PLECIONKI MIEDZIANE Okrągłe

Plecionki miedziane okrągłe / Linki miedziane

Dostępne w naszej ofercie plecionki miedziane okrągłe, cechują się wysoką elastycznością i wytrzymałością. Dzięki temu plecionki nie ulegają uszkodzeniom w trakcie pracy podczas wyginania czy skręcania. Plecionki miedziane okrągłe posiadają szereg różnych zastosowań, stanowią komponenty bardzo często stosowane w produkcji maszyn, urządzeń oraz wszelkiego rodzaju instalacjach elektrycznych. W praktyce plecionki miedziane okrągłe są znacznie częściej wykorzystywane w instalacjach elektrycznych niż aluminiowe, co przekłada się na spore zapotrzebowanie na tego typu linki miedziane. Wynika to z tego, że plecionki miedziane charakteryzują się dużo lepszą przewodnością prądu. W ofercie dostępne są produkty o różnych konstrukcjach, spośród których można dobrać plecionkę miedzianą odpowiednią dla danego zastosowania. Z  plecionek miedzianych powstają łączniki uziemiające, znane również jako plecionki masy stosowane w celu bezpiecznej i prawidłowej pracy urządzeń elektrycznych. Wykorzystanie plecionek miedzianych zapewnia bezproblemowe i długie użytkowanie urządzeń, w których zostały one zastosowane.

SBO/KBO – Linki miedziane

Znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie wytrzymałość mechaniczna jest cechą bardziej pożądaną niż elastyczność

Szczegóły

SDYO/KDYO – Linki miedziane wysoko elastyczne

Dzięki zastosowaniu cieńszego drutu oraz konstrukcji przewodów pozwalającej na uzyskanie mniejszych wymiarów plecionek przy tym samym przekroju poprzecznym, znajdą one zastosowanie w aplikacjach z ograniczoną ilością miejsca i wymagających elastyczności przy ruchach elementów łączonych.

Szczegóły

STYO/KTYO – Plecionki miedziane okrągłe

Plecionki te są produkowane z wyżarzanego drutu Cu-ETP1 zgodnie z DIN-EN13602. Druty te są plecione w wiązki po wyliczeniu potrzebnego przekroju. W przeciwieństwie do elastycznych taśm plecionych, wiązki przewodów są splatane za pomocą maszyn, które mają 8/12 nośników, dzięki czemu mają okrągły kształt. Przewody te znajdują bardzo szerokie zastosowanie w wielu urządzeniach i aplikacjach wymagających zarówno wytrzymałości mechanicznej jak i elastyczności.

Szczegóły

SFYO/KFYO - Linki miedziane z ekranem

Te kable to kombinacja skręcanego przewodu wewnątrz i oplotu ekranującego na zewnątrz dla zapewnienia większej wytrzymałości i stabilności mechanicznej.

Szczegóły

STO/KTO - Oplot miedziany do ekranowania

Nasze oploty ekranujące do osłaniania i ekranowania przewodów chronią je przed zakłóceniami i zapewniają bezpieczny transfer danych.

Szczegóły

Dostarczamy plecionki miedziane i wszelkiego rodzaju elastyczne połączenia z miedzi i aluminium. Chętnie podejmujemy się również dostaw elastycznych połączeń miedzianych i aluminiowych  wykonanych wg Państwa rysunków i specyficznych wymagań.

Scroll to Top