Elastyczne złącza miedziane - CONNECT

ELASTYCZNE ZŁĄCZA MIEDZIANE

PK – Zgrzewane łączniki elastyczne

Łączniki te mają równomierny przekrój poprzeczny na całej jego długości i dzięki jego doskonałej homogenicznej strukturze molekularnej są doskonałymi przewodnikami elektrycznymi.

Szczegóły

Nitowane łączniki miedziane

Łączniki te stosujemy w aplikacjach, gdzie występuje ruch w dwóch kierunkach, wymagana jest wysoka obciążalność prądowa oraz gdzie występują podwyższone temperatury np. w urządzeniach spawalniczych i zgrzewadłach.

Szczegóły

Elastyczne złącza miedziane

Elastyczne złącza miedziane dzięki swej homogenicznej strukturze charakteryzują się świetnym przewodnictwem elektrycznym. Połączenia miedziane znajdują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Jedną z istotnych cech, które je charakteryzują, jest ich równomierny przekrój. Dostępne w naszej ofercie elastyczne łączniki miedziane produkowane są z folii miedzianych Cu-HCP o grubości 0,10 –0,30 mm metodą nakładania na siebie kolejnych warstw produktu i zgrzewania ich końców bez zastosowania dodatkowych spoiw. Uzyskanie określonych parametrów technicznych elastycznych złączy miedzianych możliwe jest dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz zachowanie odpowiednich standardów produkcji z uwzględnieniem odpowiedniego ciśnienia i temperatury.

Nitowane elastyczne złącza miedziane

Nitowane elastyczne złącza miedziane wytwarzane są z folii miedzianej Cu-ETP o grubości 0,10 – 0,20 mm. Terminale przyłączeniowe (styki) są nitowane oraz dodatkowo wzmacniane z obu stron  blachą miedzianą. Dzięki temu charakteryzują się one dużą odpornością na obciążalność prądową. Elastyczne złącza miedziane z nitowanymi terminalami zostały stworzone z myślą o wysokich temperaturach. Pozwala to na wykorzystanie ich między innymi w konstrukcjach spawarek czy zgrzewarek. Elastyczne złącza miedziane dostępne są w najróżniejszych wariantach. Każdy może dobrać parametry do konkretnego zapotrzebowania.

Dostarczamy plecionki miedziane i wszelkiego rodzaju elastyczne połączenia z miedzi i aluminium. Chętnie podejmujemy się również dostaw elastycznych połączeń miedzianych i aluminiowych  wykonanych wg Państwa rysunków i specyficznych wymagań.

Scroll to Top