O nas - Plecionki miedziane // copper connectors

O nas

Zespół inżynierów firmy Connect Plecionki miedziane

Plecionki Miedziane

Satysfakcja naszego klienta to wartość, którą cenimy najbardziej w naszej firmie.

Zrobimy co w naszej mocy, aby nasi partnerzy biznesowi byli zadowoleni zarówno z jakości dostarczanych przez nas produktów jak i z naszej obsługi, a powracający do nas klient jest dla nas największą nagrodą.

Oferujemy Państwu całą gamę elastycznych przewodów i łączników miedzianych wyprodukowanych z wielką starannością oraz zaangażowaniem. Dostarczamy produkty skatalogowane, które możecie Państwo obejrzeć i dobrać z broszur dostępnych na naszej stronie internetowej. Chętnie podejmujemy się również dostaw elastycznych połączeń miedzianych, wykonanych wg Państwa rysunków i specyficznych wymagań. Możemy temu sprostać dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych inżynierów, którzy pozostają do Państwa dyspozycji.

Wykwalifikowani pracownicy

O wartości firmy decyduje zespół tworzących ją ludzi. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy pomogą w rozwiązaniu Państwa problemów technicznych.

Park maszynowy

Park maszynowy wykorzystywany przez nas w produkcji pozwala nam na zaoferowanie Państwu szerokiej gamy miedzianych elementów złącznych znajdujących zastosowanie między innymi w turbinach wiatrowych, instalacjach fotowoltaicznych, transformatorach, pojazdach szynowych czy w lotnictwie.

Najlepsze surowce

Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, aby dostarczane przez nas produkty wyróżniały się jakością oraz trwałością i dzięki temu zapewniały długie, bezproblemowe użytkowanie.

Zobacz naszą ofertę

Oferujemy Państwu całą gamę elastycznych przewodów i łączników miedzianych wyprodukowanych z wielką starannością oraz zaangażowaniem.

Skontaktuj się z nami

Chętnie podejmujemy się również dostaw plecionek wg Pastwa rysunków i specyficznych wymagań.

Scroll to Top