Płatności - Plecionki miedziane // copper connectors

Płatności

PŁATNOŚCI

1. Sprzedawca udostępnia następujące sposoby płatności:
     1.1. płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
     1.2. płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (Przelewy24.pl),
2. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym, wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer: 38 1160 2202 0000 0005 3779 5765 (Bank Millennium) CONNECT Anna Walczak-Lisiewicz, ul. Jana Matejki 6, 66-100 Brzezie k. Sulechów, NIP: 9271663421. W tytule przelewu należy wpisać: „Zamówienie nr…”

3. W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich oraz zagranicznych banków.

5. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 15 minut od złożenia Zamówienia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

6. Klient, który wybrał opcję płatności przelewem tradycyjnym, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie, w terminie do trzech (3) dni roboczych, od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku oferta Sprzedawcy nie jest wiążąca i zamówienie zostaje usunięte z systemu. W tytule płatności wystarczy podać tylko numer składanego zamówienia. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty, przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie obsługę Sklepu.

7. W przypadku wyboru płatności opisanych w pkt 1.1 oraz 1.2 niniejszego paragrafu, Produkt zostanie wysłany dopiero po jego opłaceniu.

Scroll to Top